Porady - Przeprowadzki

SuperMovers świadczy przeprowadzki w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Katowicach.

Oto lista wskazówek dotyczących zrobienia udanej przeprowadzki, dzięki którym Twoja przeprowadzka przebiegnie tak płynnie i szybko, jak to tylko możliwe.

R

Bardzo ważne jest upewnienie się, że wszystko, co zmieści się w pudełku, znajdzie się w pudełku. Im lepiej jesteś przygotowany, tym więcej pieniędzy oszczędzasz.

R

Etykiety na pudełkach są bardzo ważne. Umieszczenie ich z boku ułatwi nam obserwację dzięki czemu, gdy znajduje się na ciężarówce, pudła będą łatwe do zidentyfikowania i przeniesienia we właściwe miejsce.

R

Bardzo nam się podoba fakt, że pudła łatwo poddają się recyklingowi. Kupowanie nowych, jednolitych pudeł sprawia, że ​​układanie ich w ciężarówce w stosy jest łatwiejsze i szybsze. Próba załadowania kilku przypadkowo używanych pudeł zajmuje więcej czasu i wysiłku.

R

Jeśli jest to możliwe, opróżnij zawartość wszystkich posiadanych mebli. Chociaż załoga będzie wystarczająco silna, aby przenieść wszystko co posiadasz, meble mogą nie być. Meble powinny być przenoszone puste, więc nie możemy dobrze zabezpieczyć tego co jest zapełnione rzeczami, dlatego prosimy o spakowanie wszystkiego w pudła, albo zlecić to nam.

R

Jeśli potrzebujesz pomocy w pakowaniu niektórych rzeczy w ostatniej chwili, nie bój się nas o to zapytać, Chcemy być jak najbardziej skuteczni pomagając Ci ze wszystkim.

R

Jeśli jest jakiś mebel, który jest dla Ciebie szczególnie ważny, daj nam znać. Chociaż obiecujemy, że wysłana do ciebie załoga przeprowadzkowa jest bardzo wykwalifikowana. Wolelibyśmy jednak wiedzieć, czy coś jest pamiątką rodzinną, czy ma wartość sentymentalną, wtedy użyjemy dodatkowej ochrony.

R

Wszelkie meble w jasnych kolorach mogą być i będą pakowane w folię termokurczliwą. Chcielibyśmy również wspomnieć, że używane są przez nas większe rolki folii, dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas, który poświęcamy na owijanie tych rzezy.

R

Pakowanie materacy w folię termokurczliwą jest uciążliwe. Jest to czasochłonne i wymaga dużej ilości materiałów. Alternatywnie możesz dostarczyć nam torbę na materac lub możemy przywieźć ją na życzenie, po prostu daj nam znać

R

Jeśli są przedmioty, których nie chcesz, abyśmy przenieśli, oznacz je odpowiednio. Taśma malarska to bardzo dobry sposób na zrobienie tego lub po prostu oddzielenie ich od reszty przedmiotów.

R

Jeśli jest coś co chcesz załadować jako ostatnie, powiadom o tym naszych pracowników. Jesteśmy gotowi do współpracy z Tobą i rozumiemy, że rzeczy muszą być dostępne od razu, tj.; łóżko do spania, buda dla psa itp. Zdecydowanie jesteśmy gotowi to zrobić i nie mamy nic przeciwko.

R

Czasami, ze względu na ilość przedmiotów, nasze szacunki mogą się nieco różnić. Wszyscy ludzie są różni, a my postaramy się poinformować Cię, jeśli przekroczy to szacunkowe koszty. Możesz zostać poproszony o oszacowanie dodatkowego kosztorysu, zgodnie z prawem jako firma przeprowadzkowa musimy to zrobić, zanim będziemy mogli kontynuować pracę.

R

Podając informacje do oszacowania, warto wspomnieć o wszystkich rzeczach do przeniesienia. Dodatkowe informację, którę pomogłoby nam zrobić wycenę to; ile osób dotyczy przeprowadzka, jak długo mieszkasz w danej lokalizacji i jak umeblowane jest twój dom, mieszkanie, lub firma. Wszystkie te rzeczy mogą mieć wpływ na to jaki będzie koszt i jak długo potrwa Twoja przeprowadzka.

R

Większość kosztorysów będzie niewiążąca, za zlecenie będzie można zapłacić z góry lub po przeprowadzce. Jeśli nasza ekipa przeprowdzkowa uzna, że ​​kosztorys jest nieprawidłowy, poinformuje Cię o tym przed rozpoczęciem przeprowadzki.

R

Chociaż kochamy zwierzęta domowe i dzieci, przebywanie ich w pobliżu może nie być najlepszym rozwiązaniem podczas przeprowadzki. Bylibyśmy wdzięczni, gdybyś mógł znaleźć alternatywę dla ich obecności podczas przeprowadzki, bo chodzi o ich bezpieczeństwo.

5/5 - (21 votes)