Oto lista usług, które oferujemy w SuperMovers

Przeprowadzki Mieszkań i Domów

Świadczymy usługi przeprowadzek mieszkaniowych w całej Polsce. Nasze usługi obejmują przeprowadzki domów, mieszkań, dostawę mebli, demontaż i montaż mebli, znoszenie i wynoszenie wszystkich rzeczy. Zadbamy o to, aby Twoja przeprowadzka mieszkania lub domu była dobrze zrobiona.

Przeprowadzki Biur i Firm

Zapewniamy przeprowadzki wszystkich firm łącznie z demontażem biurka i większych przedmiotów, które bez niego nie będą mogły się pomieścić w trakcie przenoszenia. Rozumiemy również, jak ważna jest sprawna przeprowadzka biura, aby nie zakłóciła pracy całej firmy.

Serwis Pakowania

Oferujemy również usługi pakowania dla tych, którzy nie mają możliwości lub czasu, aby to zrobić. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały lub możemy skorzystać z materiałów dostarczonych nam przez Państwa. Oferujemy pakowanie, rozpakowywanie oraz usługi porządkowe. Oferujemy pełną inwentaryzację wszystkich przedmiotów lub nie, w zależności od tego, czego potrzebujesz. Rozumiemy, że niektórzy ludzie są skłonni zapłacić za więcej czasu i za trochę lepszą organizację, a niektórzy wolą zaoszczędzić pieniądze. Tak czy inaczej, Twoje przedmioty zostaną bezpiecznie zapakowane i zabezpieczone na czas przeprowadzki.

Wynajem Tylko Pracowników

Czasami nie potrzebujesz auta do przeprowadzki. Jeśli wszystko czego potrzebujesz to kilku dobrych facetów, którzy Ci pomogą, to nie ma problemu. Możemy pomóc załadować Twoje rzeczy, przenieść meble w domu, pomóc usunąć rzeczy z pomieszczenia, a nawet po prostu włożyć wskazane rzeczy do twojego auta, abyś mógł je sam przewieźć.